Hasco KSD205DC24
Electromechanical Relay 24VDC 960Ω 6A DPDT(22.1x16.5x17.2)mm THT General Purpose Relay
WeChat QR Code
产品联系
Company: 深圳市捷比信实业有限公司
Phone: 0755-29796190
Address: 深圳市宝安区翻身路富源大厦1栋7楼
Email: tao@jepsun.com
Contact Person: 陆经理
参数
型号编码KSD205DC24