Hasco BAS111DC48
Electromechanical Relay 48VDC 5.12KΩ 2A SPDT (15.7x10.9x11.2)mm THT General Purpose Relay
WeChat QR Code
产品联系
Company: 深圳市捷比信实业有限公司
Phone: 0755-29796190
Address: 深圳市宝安区翻身路富源大厦1栋7楼
Email: ys@jepsun.com
Contact Person: 李经理
参数
型号编码BAS111DC48