Hasco SSD110PHDC12
Electromechanical Relay SPST-NO 10A 12VDC 320Ω Through Hole
WeChat QR Code
产品联系
Company: 深圳市捷比信实业有限公司
Phone: 0755-29796190
Address: 深圳市宝安区翻身路富源大厦1栋7楼
Email: ys@jepsun.com
Contact Person: 李经理
参数
型号编码SSD110PHDC12